• header_2
  • header_4
  • header_1
  • header_5
  • header_3

ēs esam

stipri ļaudis

Jo mums ir TĀDA Lāču maize.

Dalība projektos

Projekts ‘’Rotaļu un aktīvās atpūtas laukuma labiekārtošana’’ īstenots ar mērķi palielināt Babītes novada vietas potenciālu, izveidojot kvalitatīvu iespēju ģimenēm ar bērniem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un jebkuram aktīvi pavadīt dienu populārā vietā pie ezera, iepazīstināt cilvēkus ar Babītes novada attīstību un potenciālajām kultūras un atpūtas iespējām. Projekta ietvaros tiek veikta atpūtas laukuma labiekārtošana, projektu īsteno uzņēmums SIA ‘’Lāči’’ sadarbībā ar SIA “Z Company”.

 

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības ‘’Priecīgas partnerība’’ sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015. – 2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam pasākumā‘’. Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju’’ ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums un realizētā projekta 13 468,45EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.


 


 

 

 http://www.laci.lv/uploads/files/file_248.JPG

 


Uzņēmums SIA "LĀČI" piedalās Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas vadītajā projektā
„Pārtikas produktu kvalitātes klasteris”, Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/004; līgums ar LIAA no 2012. gada 12. septembra, nr. L-KAP-12-0010.


 


 

www.laci.lv

Piesakies Jaunumiem!

Ievadiet e-pasta adresi!