• header_1
  • header_4
  • header_2
  • header_5
  • header_3

ēs esam

stipri ļaudis

Jo mums ir TĀDA Lāču maize.

Jaunumi

 

 

RUDZU ČIPSI


Lāčos ir tapis brīnum gards našķis no svaigi ceptas maizes – rudzu čipsi. Šo gardo un veselīgo našķi mēs piedāvājam gan ar valriekstiem, gan dzērvenēm, gan augļiem.


LĀČU BIO MAIZES

 

Lāču BIO maizes ir ceptas pēc senajām latviešu maizes cepšanas tradīcijām. To garša ir dabīga, jo gatavotas no bioloģiski tīrām izejvielām, kas iegūtas tāpat kā sendienās, kad mūsu senči saimniekoja saskaņā ar dabu.


Gardēža kūciņasGardēža kūciņas krāšņo garšu buķete paliek nepārspēts pārsteigums pat pašiem tās radītājiem, kas bagātinātas ar sen zināmām, kā arī ar pilnīgi jaunām garšām. īsts gardumu meistardarbs, ko novērtēs ikviens gardēdis.


Tumšās šokolādes konfektes ar rudzu rīvmaizi un balzamu

Zeltainie labības lauki izauklējuši Latvijas lepnumu – rudzu maizi. Ikviens latvietis zina arī melnā balzama maģisko ietekmi uz cilvēka veselību. Apvienojot šīs divas vērtības, ir radīta šokolādes konfekte, kas pilnībā apliecina latviskās garšas unikalitāti. Pilnveidojot tradicionālas sastāvdaļas panākta unikāla garša.


Tumšās šokolādes konfekšu izlase
Īsta Beļģu šokolāde, izsmalcinātā garša, roku darbs ir tas, kas raksturo "Lāču" šokolādes konfektes.  • Tumšās šokolādes konfektes ar zaļās tējas garšu
  • Tumšās šokolādes konfektes ar ruma un kafijas garšu
  • Tumšās šokolādes konfektes ar apelsīnu garšu
  • Tumšās šokolādes konfektes ar valriekstiem

Jaunie "Lāču" cepumi burciņā
Auzu pārslu cepumi ar āboliem
Šokolādes cepumi ar šokolādes gabaliņiem
Cepumi "RED VELVET" ar šokolādi


Ne velti “Lāču” cepumu sērija atgādina vecmāmiņas glīti kārtoto ievārījumu burciņu rindas – šie cepumi ir darināti pēc senām receptēm, ko ar vieglu pieskārienu papildinājušas mūsdienu garšas. Kārdinoši, gardi un gatavoti no labākajām izejvielām, lai panāktu autentisku bērnības garšu arī tad, ja gadi vairs nav uz rokas pirkstiem saskaitāmi. Uz kārā zoba liekami unikālas garšas cepumi brīžiem, kad gribas kaut ko īstu, patiesu un no sirds radītu.
Jaunumi no "Lāčiem": "Auzu pārslu cepumi ar āboliem", izcilie cepumi "RED VELVET" ar zemenēm un iecienītie šokolādes cepumi ar šokolādes gabaliņiem.


JAUNUMS - Dzērveņu maize


Dzērveņu maize gatavota no bīdelētiem rudzu miltiem. Īsts meistardarbs tiem, kuri iecienījuši saldskābmaizi. Satur 19 % dzērveņu, kas maizīti padara vēl gardāku!


Bērnu cepumi "Knīpucis" ar mellenēm

Iedvesmojoties no Margaritas Stārastes lieliskajiem darbiem, tapuši šie cepumi. Viņas pasakas un zīmējumi joprojām sajūsmina, priecē un māca labestību. Sirsnīgā pateicībā par mākslinieces sniegto ieguldījumu, 2 eiro centus no katras pārdotās cepumu kastītes ziedosim tam, lai viņas darbus iepazītu vēl vairāk mazo lasītāju. Papildinām bērnu cepumu sēriju "KNĪPUCIS" ar jaunu garšu - Knīpucis ar mellenēm!

 


 

Rudzu - kviešu rupjmaize un rudzu - kviešu saldskābmaize