Время празднования

Lieldienu piedāvājums 

Lāču gardumi. Stiprākie prieki pasaulē. 

Krāsaini kā Lieldienu olas- tie ir LĀČU produkti, kas radīti tieši šiem svētkiem. Lai bagātīgi klāts galds ar gardumiem un labumiem! 

Cover_FB_LIELDIENAS_2019-05.jpg
Pavasara konfekšu izlase, 192g

Lai tiktu pie visgardākajām konfektēm, Lāču meistari liek lietā arī no tālām zemēm vestos kārumus, meistarīgi tos saderinot ar Latvijas lauku labumiem, un tā vien šķiet – tiem kopā bijis lemts būt....

Katrai Lāču konfektei ir savs stāsts un pārsteigums – sava garša, smarža, savs sajūtu dzīpars, ko pašam baudīt un ar citiem dalīties priekā.

Laci_Pavasara_Vizualizacija.png


Lieldienu kēkss ar olu liķieri, 270g

Gards kēkss Lieldienu svētku galdam.

Šis kēkss ir gatavots no olu liķiera, kas ir neatņemama Lieldienu sastāvdaļa. Tā garšas un smaržas burvība sasildīs ikviena sirdi un radīs svētku sajūtu. Jo pamatu pamatā ir rūpīgs darbs, labas domas un mīlestība.

Lieldienu OLU kēkss.png


Lieldienu maize "Kuličs", 360g

Ja vēlies Lieldienās galdā celt ko gardu un patiesi ar bagātīgu garšu, tad Lāči zina, kas ir šis gardums - Lieldienu saldā maize “Kuličs”. Jau gadu gadiem šis ir iecienīts un cilvēku iemīļots Lāču produkts. Mīkla kuličam gatavota no īsta piena un sviesta, kas bagātināta ar rozīnēm. Produkta virsma dekorēta ar cukura glazūru, ananāsu sukādēm un kaltētām dzērvenēm. Produkta iepakojums- krāsains un raibs kā Lieldienu olas. Lai labi garšo!

Kuliči- png.png


Pavasara bezē cepumu izlase, 75g

Mutē kūstoši, bezgala gardi bezē cepumi- triju veidu, kas apvienoti unikālā produktā “Pavasara BEZĒ cepumu izlase”. Tie ir augstvērtīgi un kvalitatīvi cepumi, kas cepti pēc Lāču īpašajām receptēm- no īsta olu baltuma, pievienojot klāt ogu gabaliņus. No 100% dabīgām izejvielām – BEZ palmu taukiem un E-vielām. Lai koši un krāsaini svētki!

Beze_kaste_LD_VIZUAL- png.png


Lieldienu mazais kēksiņš, 60g

Mazais Lieldienu kēksiņš – gardums ar bagātīgu apelsīnu garšu, kas pārklāts ar oranžas krāsas kristāla cukura graudiņiem. Ikviena kārumnieka našķis!

Lieldienu kēksiņš....PNG


Groziņu izlase “Pavasaris”, 135g

Kas gan būtu svētki bez Lieldienu groziņiem?! Jā, Lāčos ir tapusi Groziņu izlase, kurā apvienotas četru garšu groziņi:

  • biešu – siera;
  • spinātu – siera;
  • paprikas – siera;
  • siera.

Groziņu vizuālais noformējums kalpos kā neredzēts galda dekorējums, un tos var var pildīt ar dažādiem sāļajiem pildījumiem, tostarp olu, siera, zaļumu utt.

Pavasara groziņu izlase -bez fona.png


Pavasara kēkss, 320g

Neredzētā un elegantā kastītē slēpjas brīnumgardais kēkss ar karamelizētām mandelēm. Tas ir ar bagātīgu apelsīnu  un šokolādes pilieniņu garšu. Kā jau viss Lāčos, arī šis produkts ir roku darbs, kura gatavošanā ir izvēlētas tikai labākās izejvielas, rūpīgs darbs, liela pacietība un mīlestība.

Lai krāšņi un raibi svētki!

Pavasara kēkss- png.png


Jauni Lāču cepumi izsmalcinātā kārbiņā, 140g

Kombinējot dažādas garšas un sajūtas, ir radīts kaut kas jauns un neredzēts- cepumi ar oriģināliem sastāviem un nebijušām garšām:

  • Lavandas citronu cepumi;
  • Aveņu piparmētru cepumi;
  • Rudzu cepumi ar balto šokolādi.

Tie ir gardi sviesta cepumi BEZ palmu taukiem, kuru ražošanā izmantotas tikai dabīgas un kvalitatīvas izejvielas.

Elegantā, krāšņā un pavasarīgā iepakojumā iepakoti- lai priecē ne tikai garšas kārpiņas, bet arī acis.

Ziedu cepumi.png


Mandeles šokolādē, 45g

Vai zināji, ka Lieldienu zaķis ir arī īsts jokdaris? Krāsaino olu vietā atnesis gardās mandeles šokolādē- raibas, dažnedažādās krāsās. Turklāt tās ir apveltītas ar brīnumainu spēju iepriecināt gan lielu, gan mazu kārumnieku. Lieldienu zaķis izbārstījis un paslēpis tās pa visu ziedu pļavu. Kad atradīsi tās- nogaršo!

Mandeles šokolādē.png


Pavasara marmelādes konfekšu kūka, 500g

Tā ir kūka, kuru var saukt arī par īstu konfekti, jo tā ir gatavota no gaisīga un garda biskvīta, kas bagātīgi papildināta gan kūkas iekšpusē, gan virspusē ar dažnedažādām marmelādes konfektēm. Pavasarīgā iepakojumā tērptā kūka ne tikai kalpos kā papildinājums svētku galdam, bet arī kā ciemakukulis ziedu un puķu vietā.

Pavasara Marmelādes konfekšu kūka- png.png


Lieldienu torte "Zaķēni", 500g

Lieldienu svētku galdu lieliski papildinās Lāču torte “Zaķēni”, kas ir gatavota no divu veidu biskvītiem - tumšā un gaišā biskvīta. Starp biskvītiem ieklāts dzērveņu ievārījums un gaisīgs vārītais krēms. Tortes virskārta pārklāta ar vārīto krēmu, savukārt tortes viducī apelsīnu miziņu pļavā rotaļājas trīs šokolādes zaķēni.

Zaķēni.....png


Gaisīgā citronkūka, 500g

Dzeltena kā pieneņu lauks, kā saulīte. Tā ir Gaisīgā citronkūka. Tās pamatni veido olu biskvīts, kas pa virsu pārklāts ar gaisīgu vārītā krēma- citronsulas krēmu. Torte pārklāta ar dzeltenu spoguļglazūru, kas ir šobrīd aktuāla toršu noformējumos.

Dekori ir roku darbs- darināti tepat Lāčos.

Lai saulaini svētki!

Gaisīgā citronu kūka.....png