Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Preču saņemšana un piegāde

 1. Pircējs var izvēlēties saņemt preces Pārdevēja telpās, kas norādītas Internetveikalā, vai izvēlēties, ka preces piegādā Pārdevējs vai tā pilnvarots pārstāvis (kurjers) uz Pircēja norādīto piegādes adresi.
 2. Ja preci piegādā Pārdevējs vai tā pilnvarots pārstāvis (kurjers) uz Pircēja norādīto adresi, Pircējam ir jāapmaksā piegādes maksa par kurjera pakalpojumiem (izmaksas skatīt Izmaksu tabulā). Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Preču izmēra, svara, veida un Pircēja norādītās piegādes adreses. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču summa pārsniedz 50.00 EUR.
 3. Piegādes tiek organizētas darba dienās un sestdienās.  Darba dienās piegādes laiks ir līdz 18-00. Sestdienā piegādes laiks ir no plkst.10.00-16.00.
 4. Pasūtot preces darba dienās līdz plkst. 9:00, piegāde tiks nodrošināta nākamajā darba dienā, pasūtot preces pēc plkst.9:00, preces tiks piegādātas aiznākamajā darba dienā, pasūtot preces sestdienā vai svētdienā, tās tiks piegādātas nākamās nedēļas otrdienā.
 5. Pārdevējs sazinās ar Pircēju un saskaņo piegādes laiku.
 6. Ja Pircējs preci izņem Pārdevējā telpās, tad piegāde ir bez maksas.
 7. Piegādes maksas nosacījumi var tikt mainīti.
 8. Ja Pircējs ir juridiska persona, tad piegādi uz uzņēmuma adresi Pārdevējs var nodrošināt līdz uzņēmuma pirmā stāva galvenajai ieejai. Ja uzņēmumam ir kopīga stāva recepcija, Pārdevējs var nodrošināt piegādi līdz tai.
 9. Pārdevējs rūpēsies, lai Pircēja pasūtījums tiktu izpildīts pilnā mērā, taču Pārdevējs to nevar garantēt. Ja Pārdevēja rīcībā preču nodošanas vai piegādes brīdī nav pasūtīto preču vai to nav pietiekamā daudzumā, Pārdevējs patur tiesības nepiegādāt preces vai piegādāt mazāku preču daudzumu.
 10. Naudu par Pircēja samaksātajām, bet Pārdevēja nepiegādātajām precēm, atmaksā Pircēja norādītajā bankas kontā septiņu darba dienu laikā pēc pasūtījuma nodošanas vai piegādes.
 11. Pircēja pasūtītās preces tiek piegādātas Pircēja pasūtījumā norādītajā adresē. Ja Pircēja pasūtījumā norādītajā piegādes adresē Pircējs nav atrodams, Pārdevējam ir tiesības preces nodot jebkurai citai norādītajā adresē esošajai pilngadīgajai personai, bet Pircējam nav tiesību izteikt Pārdevējam jebkādas pretenzijas par preču piegādi neatbilstošai personai.
 12. Ja preču piegāde nav iespējama Pircēja vainas vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ (Pircējs ir norādījis nepareizu adresi, norādītajā adresē Pircējs nav sastopams, norādītajai adresei nevar piekļūt, u. c.), preces netiek piegādātas atkārtoti (izņemot gadījumus, kad Pircējs papildus piemaksā par preču atkārtotu piegādi), un samaksātā nauda par precēm un piegādi netiek atmaksāta atpakaļ.
 13. Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču piegādes termiņu pārkāpšanu, ja preces Pircējam netiek piegādātas vai netiek piegādātas laikus Pircēja vainas vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ.
 14. Preču piegādes laikā Pircējs kopā ar Pārdevēja pārstāvi (kurjeru) pārbauda pasūtījuma stāvokli un atbilstību pasūtījumam.
 15. Ja Pircējs izvēlas saņemt preces Pārdevēja telpās, tad pasūtījuma atbilstību pārbauda Pārdevēja personāla klātbūtnē.
 16. Ja Pircējs pamana, ka sūtījumā nav atbilstošs preču daudzums vai piegādātās preces neatbilst pasūtījumam, un tas nav norādīts piegādes dokumentā, Pircējam tas ir jāpaziņo Pārdevējam preču saņemšanas vai piegādes brīdī.