Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

LĀČI plāno atteikties no sprostos dētām olām

Mēs, LĀČI, darbojamies saskaņā ar godīgas un atbildīgas pārtikas ražošanas un tirdzniecības principiem. Tāpēc mēs esam apņēmušies no 2025. gada visā uzņēmuma darbībā 50% apmērā atteikties no sprostos dētu olu un to produktu izmantošanas, un no 2027.gada 1.janvāra – atteikties pilnībā.  Lēmums pieņemts, sadarbojoties ar biedrību "Dzīvnieku brīvība", "Open Wing Alliance" dalīborganizāciju Latvijā.
 

LĀČI izvēlas izejmateriālus un to piegādātājus saskaņā ar uzņēmuma noteiktām augstākās kvalitātes prasībām, kas paredz sadarbību tikai ar pārbaudītiem un uzticamiem piegādātājiem, kā arī pāreju uz ilgtspējīgāku izejmateriālu izmantošanu, tostarp tādu, kas iegūti, ievērojot dzīvnieku labturības principus. Mūsu apņemšanās ir saskaņā ar atbildīgiem, ētiskiem un uz ilgtermiņa attīstību vērstiem uzņēmējdarbības principiem visā piegādes ķēdē, sākot no ražošanas līdz produktu nonākšanai veikalos. Stratēģijas ietvaros esam nosprauduši mērķi no 2025. gada 50% apmērā atteikties no sprostos dētu olu izmantošanas visu mūsu produktu ražošanā, savukārt no 2027.gada 1.janvāra – atteikties pilnībā. Šobrīd esam projekta rīcības plāna izstrādes procesā, lai tuvāko gadu laikā LĀČU produkti tiktu ražoti, ievērojot šo atbildīgo biznesa praksi.
 
Mūsu mērķis ir godīga un atbildīga produkcijas ražošana un tirdzniecība, tāpēc speram mazus, bet apņēmīgus soļus labākas rītdienas virzienā. Mūsu prioritāte - būt sociāli atbildīgam uzņēmumam, kas ņem vērā sabiedrības vērtības un aktīvi virza pozitīvas pārmaiņas vides un dzīvnieku aizsardzībā.
 

Ziņojums sagatavots:  02.04.2024.